Sedm nejčastějších chyb

Michaela Suchá
06.02.2024 00:58
Sedm nejčastějších chyb
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Sedm nejčastějších chyb” je nedílnou součástí kurzu “Domácí přírodní kosmetika” vedeného lektorkou Michaely Suchou. Tato lekce poskytuje důležité informace o nejčastějších chybách při výrobě domácí kosmetiky a zároveň nabízí tipy a rady, jak se jim vyhnout.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” je zaměřen na naučení se výroby vlastní kosmetiky doma. Michaela Suchá vám ukáže, jak si připravit vlastní produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, na rozdíl od masově vyráběných kosmetických produktů. Tím, že si budete vyrábět kosmetiku sami, recyklujete obaly a zabraňujete testování na zvířatech. Navíc si budete moci přizpůsobit produkty svému momentálnímu stavu pokožky a nebudete muset se obávat, že vám nějaký produkt doma dojde.

Výhodou používání přírodní kosmetiky je také dlouhodobé zlepšení stavu pokožky a možnost lépe porozumět svému tělu. Díky vlastní výrobě budete mít plnou kontrolu nad používanými surovinami a budete si moci do svých produktů přidat esenciální oleje nebo jejich směsi. Tím si budete moci dopřát aromaterapii kdykoliv budete chtít, ať už pro její prospěšné působení na pleť nebo pro duševní klid a pohodu.

V rámci kurzu “Domácí přírodní kosmetika” se naučíte jaké pomůcky budete potřebovat pro výrobu kosmetiky, jak správně vybírat suroviny a také jak se vyhnout nejčastějším chybám při jejich přípravě. Dále se naučíte připravit například krém za studena, jaké tuky používat do krémů, jaký je rozdíl mezi nálevem, výluhem a odvarem a jak si připravit čisticí vodu, sérum nebo balzám. Kromě toho se dozvíte i praktické rady a tipy, jak si připravit nálev, výluh nebo odvar z bylinek.

Celkově během kurzu “Domácí přírodní kosmetika” získáte detailní informace o surovinách a základní rozdělení typů produktů. Naučíte se vyrábět různé druhy krémů, pleťových vod, čisticích produktů, séra a mnoho dalšího. Vlastní výroba kosmetiky vám dává možnost vždy si vyrobit produkt, který právě potřebujete a který bude perfektně odpovídat potřebám vaší pleti. Navíc budete mít vždy po ruce něco, čím můžete obdarovat své blízké.

Tato lekce “Sedm nejčastějších chyb” je pro každého, kdo se zajímá o přírodní kosmetiku a chce se naučit vyrábět si vlastní produkty doma.

Vstoupit do kurzu

Reklama