Balzám na rty

Michaela Suchá
06.02.2024 01:00
Balzám na rty
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Balzám na rty” se dozvíte, jak si jednoduše vyrobit univerzální balzám pro krásné rty. Lekce je součástí kurzu “Domácí přírodní kosmetika”, který vás naučí, proč a jak si vyrábět kosmetiku doma.

V kurzu se lektorka Michaela Suchá podělí o své znalosti a zkušenosti a ukáže vám, jak si připravit vlastní přírodní kosmetiku. Při používání domácích produktů šetříte životní prostředí, nevystavujete sebe ani zvířata testování a můžete si kosmetiku přizpůsobit momentálním potřebám vaší pokožky.

Naučíte se vybírat správné suroviny a získáte informace o nejčastějších chybách při přípravě kosmetiky. Ukázané techniky vám umožní vyrobit krém za studena, poznáte výhody používání různých tuků do krémů a naučíte se připravit čisticí vodu, sérum nebo právě balzám na rty.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” vám poskytne důkladné informace o surovinách a typy produktů, které je možné vyrobit. Kromě balzámu na rty se dozvíte i další recepty, jako jsou pleťové vody, čisticí produkty, olejová séra, výživné krémy a mnoho dalších.

Výhodou přípravy kosmetiky doma je možnost si vždy vyrobit to, co právě potřebujete, přizpůsobit si kvalitu produktů vaší pleti a mít vždy po ruce něco, čím můžete potěšit své blízké. Připojte se k lektorce Michaela Suché a naučte se vyrábět přírodní kosmetiku ve vlastním domově.

Vstoupit do kurzu

Reklama