Suroviny – voda – bylinné nálevy, odvary a výluhy

Michaela Suchá
06.02.2024 00:58
Suroviny – voda – bylinné nálevy, odvary a výluhy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Suroviny – voda – bylinné nálevy, odvary a výluhy” se podrobně seznámíte s procesem přípravy bylinných vodních extraktů, které jsou základem pro výrobu domácí kosmetiky. Bylinné výluhy, nálevy a odvary jsou důležitou součástí přírodní kosmetiky a dodají vašim výrobkům další rozměr. Lekce vám ukáže správné postupy a techniky, které je nutné dodržet při přípravě těchto extraktů.

Tato lekce je součástí kurzu “Domácí přírodní kosmetika” vedeného lektorkou Michaelou Suchou. V rámci kurzu se dozvíte, jak si vyrábět kosmetiku doma a jak tímto způsobem můžete šetřit životní prostředí. Přípravou vlastních produktů recyklujete obaly, nepodílíte se na testování na zvířatech a jste schopni snadno přizpůsobit produkty momentálnímu stavu pokožky.

V kurzu se naučíte i vybírat správné suroviny, minimalizovat chyby při přípravě kosmetiky a připravit různé druhy produktů. Dále se dozvíte, jaké typy tuků lze použít do krémů, jak připravit čisticí vody, séra nebo balzámy a jak si vyrobit nálevy, výluhy a odvary z bylinek.

Výhodou přírodní kosmetiky vyrobené doma je, že si můžete vždy připravit to, co potřebujete a přizpůsobit ho konkrétním potřebám vaší pleti. Navíc budete mít vždy po ruce něco, čím můžete potěšit své blízké. Připojte se k kurzu “Domácí přírodní kosmetika” a objevte krásu a užitečnost přírodních kosmetických produktů.

Vstoupit do kurzu

Reklama