Krém proti akné

Michaela Suchá
06.02.2024 01:02
Krém proti akné
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Krém proti akné” je součástí online videokurzu “Domácí přírodní kosmetika” vedeného lektorkou Michaelou Suchou. Cílem této lekce je naučit se vytvářet vlastní krém, který pomáhá v boji proti akné.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” je zaměřen na výrobu kosmetiky v domácích podmínkách. Lektorka Michaela Suchá vám představí jednoduché postupy, pomocí kterých si můžete vytvářet vlastní kosmetické produkty. Výhodou domácí kosmetiky je, že si můžete přizpůsobit složení produktů svému individuálnímu stavu pokožky a také šetříte životní prostředí.

V rámci kurzu se naučíte vybírat vhodné suroviny pro výrobu kosmetiky a seznámíte se s obrázkem pleťového krému za studena. Dozvíte se také, jaké tuky je vhodné používat ve vaší vlastní kosmetice a jaké jsou nejčastější chyby při přípravě kosmetických produktů.

Kurz zahrnuje také další lekce, ve kterých se naučíte vyrábět další druhy kosmetiky, například čisticí vodu, sérum, balzámy a další. Díky tomu budete mít možnost si připravit různé druhy kosmetiky dle vašich potřeb a preferencí.

Používání přírodní kosmetiky má mnoho výhod, včetně možnosti dlouhodobého zlepšení stavu pokožky a kontroly nad používanými surovinami. Kurz vám umožní lépe porozumět svému tělu a dopřát si aromaterapii prostřednictvím esenciálních olejů či jejich směsí.

Připojte se k tomuto online kurzu a naučte se vytvářet vlastní kosmetiku doma!

Vstoupit do kurzu

Reklama