Balzám na ztvrdlou kůži

Michaela Suchá
06.02.2024 01:02
Balzám na ztvrdlou kůži
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Balzám na ztvrdlou kůži” je součástí videokurzu “Domácí přírodní kosmetika” vedeného lektorkou Michaelou Suchou. Tato lekce se zaměřuje na přípravu balzámu, který dokáže změkčit a ošetřit ztvrdlou kůži, která případně může praskat. V rámci lekce se dozvíte, jak správně připravit tento balzám a jaké suroviny k tomu budete potřebovat.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” vás naučí, proč a jak si vyrábět kosmetiku doma. Díky vlastnímu výrobku šetříte životní prostředí a můžete si přizpůsobit produkt momentálnímu stavu vaší pokožky. Používání přírodní kosmetiky může dlouhodobě zlepšit stav vaší pokožky a umožní vám mít plnou kontrolu nad používanými surovinami.

V rámci kurzu se dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat pro výrobu domácí kosmetiky, jak vybírat správné suroviny a jakými chybami se vyvarovat. Naučíte se připravovat různé typy kosmetických produktů, jako jsou krémy za studena, vody, séra nebo balzámy. Kurz zahrnuje také informace o surovinách a jejich správném výběru.

Výhodou domácí kosmetiky je, že si vždy můžete připravit to, co právě potřebujete, a přizpůsobit ho potřebám vaší pleti. Navíc budete mít v zásobě vlastní produkty, kterými můžete obdarovat své blízké. Připojte se k videokurzu “Domácí přírodní kosmetika” a naučte se vyrábět svou vlastní kosmetiku přírodními způsoby.

Vstoupit do kurzu

Reklama