Balzám na ztvrdlou kůži

Michaela Suchá
06.02.2024 01:02

Vstoupit do kurzu

Lekce „Balzám na ztvrdlou kůži“ je součástí videokurzu „Domácí přírodní kosmetika“ vedeného lektorkou Michaelou Suchou. Tato lekce se zaměřuje na přípravu balzámu, který dokáže změkčit a ošetřit ztvrdlou kůži, která případně může praskat. V rámci lekce se dozvíte, jak správně připravit tento balzám a jaké suroviny k tomu budete potřebovat.

Kurz „Domácí přírodní kosmetika“ vás naučí, proč a jak si vyrábět kosmetiku doma. Díky vlastnímu výrobku šetříte životní prostředí a můžete si přizpůsobit produkt momentálnímu stavu vaší pokožky. Používání přírodní kosmetiky může dlouhodobě zlepšit stav vaší pokožky a umožní vám mít plnou kontrolu nad používanými surovinami.

V rámci kurzu se dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat pro výrobu domácí kosmetiky, jak vybírat správné suroviny a jakými chybami se vyvarovat. Naučíte se připravovat různé typy kosmetických produktů, jako jsou krémy za studena, vody, séra nebo balzámy. Kurz zahrnuje také informace o surovinách a jejich správném výběru.

Výhodou domácí kosmetiky je, že si vždy můžete připravit to, co právě potřebujete, a přizpůsobit ho potřebám vaší pleti. Navíc budete mít v zásobě vlastní produkty, kterými můžete obdarovat své blízké. Připojte se k videokurzu „Domácí přírodní kosmetika“ a naučte se vyrábět svou vlastní kosmetiku přírodními způsoby.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu