Reklama

Dvoufázový čisticí produkt

Michaela Suchá
06.02.2024 00:59
Dvoufázový čisticí produkt
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci “Dvoufázový čisticí produkt” se naučíte, jak připravit jemný pleťový čisticí produkt. Lekce je součástí kurzu “Domácí přírodní kosmetika”, který vede lektorka Michaela Suchá.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” vám poskytne všechny informace, které potřebujete k výrobě vlastní kosmetiky doma. Díky tomu můžete šetřit životní prostředí, recyklovat obaly a mít plnou kontrolu nad používanými surovinami.

V kurzu se naučíte správně vybírat suroviny a pomůcky, seznámíte se s nejčastějšími chybami při přípravě kosmetiky a naučíte se vytvářet různé typy pleťových produktů.

Lekce “Dvoufázový čisticí produkt” vám představí konkrétní postup, jak si vyrobit jemný čisticí produkt. Tento typ produktu je šetrný k pokožce a dokáže efektivně odstranit nečistoty a make-up.

Během kurzu “Domácí přírodní kosmetika” získáte nejen praktické dovednosti a znalosti, ale také budete mít možnost se seznámit s různými druhy kosmetických výrobků. Budete se učit vyrábět pleťové vody, olejová séra, krémy, balzámy na rty a mnoho dalšího.

Navíc v kurzu získáte také informace o surovinách a budete se moci lépe porozumět svému tělu. A co je nejdůležitější – budete si moci přizpůsobit kosmetiku svému momentálnímu stavu pokožky.

Takže pokud se chcete naučit vytvářet vlastní přírodní kosmetiku a mít plnou kontrolu nad její kvalitou, připojte se k nám v kurzu “Domácí přírodní kosmetika” a objevte kouzlo přírodní beauty rutiny.

Vstoupit do kurzu

Reklama