Olejové sérum

Michaela Suchá
06.02.2024 01:00
Olejové sérum
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci “Olejové sérum” se dozvíte, jak a z čeho si připravit olejové sérum, které bude ideální pro váš typ pleti. Lektor kurzu “Domácí přírodní kosmetika”, Michaela Suchá, vám ukáže konkrétní postup a přesně vysvětlí, jak vybrat správné suroviny pro váš účel.

Kurz “Domácí přírodní kosmetika” je skvělou příležitostí naučit se vyrábět vlastní kosmetiku doma. Michaela Suchá vám představí výhody tohoto přístupu, jako je šetření životního prostředí recyklací obalů, nezpůsobování utrpení zvířat při testování produktů a možnost přizpůsobit kosmetiku vašemu aktuálnímu stavu pokožky. Šetrný přístup ke kůži a možnost přidání esenciálních olejů činí tuto domácí kosmetiku obohacující nejen pro vaše tělo, ale i duši.

V kurzu se dozvíte například, jaké pomůcky budete potřebovat, jak vybírat suroviny a jak se vyhnout nejčastějším chybám při přípravě kosmetiky. Michaela vás naučí připravovat krémy za studena, zdůrazní důležitost tuků v krémech a vysvětlí vám rozdíly mezi nálevem, výluhem a odvarem.

Jednou z lekcí kurzu je právě “Olejové sérum”, ve které se naučíte vybrat správné oleje pro vaši pleť a jak je smíchat do hotového séra. Během této lekce se dozvíte o vlastnostech jednotlivých olejů a jak je používat pro dosažení optimálního účinku na vaši pleť.

Celý kurz “Domácí přírodní kosmetika” vám poskytne detailní informace o surovinách a základním rozdělení typů produktů. Naučíte se vyrábět pleťové vody, šetrné dvoufázové čisticí produkty, olejová séra, hyaluronová séra, krémový základ, výživné pleťové krémy a balzámy na rty a mnoho dalších.

Jedním z hlavních benefitů domácí kosmetiky je možnost si vždy vyrobit přesně to, co potřebujete, a přizpůsobit si ji vašim potřebám. Mějte vždy po ruce vlastní produkty, kterými můžete obdarovat nejen sami sebe, ale i své blízké.

Vstoupit do kurzu

Reklama