80%

Tvoříme z foamiranu
online video kurz

  • 14 lekcí
Jana Povalová

Návod na Tvoříme z foamiranu

V kurzu „Tvoříme z foamiranu“ s lektorkou Janou Povalovou se naučíte vytvářet krásné květiny z foamiranu, které vypadají jako živé. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Jana Povalová je zkušenou lektorkou, která se věnuje tvorbě z foamiranu již od roku 2015. V kurzu se naučíte pracovat s foamiranem, moldy, lepidlem a studeným porcelánem. Naučíte se barvit hmotu a vytvářet poupata, lodyhy a lístky květin.

Kurz je zaměřen na ruční výrobu květin, které jsou skvělou ozdobou a jejich výsledná práce je originální a odlišuje se od ostatních. Každý krok je podrobně vysvětlen a ukázán na praktických příkladech. Kurz je rozdělený na několik lekcí, ve kterých si osvojíte různé techniky a dovednosti.

Na konci kurzu budete schopni vyrobit si květinové dekorace nebo kompozice, které dodají vášmu domovu jedinečný vzhled. V kurzu se dozvíte také informace o různých druzích foamiranu, nástrojích a materiálech, které se používají při tvorbě z foamiranu.

Pokud se chcete naučit tvořit s foamiranem a vytvářet úžasné květiny, tak je tento kurz pro vás to pravé. Připojte se k Jana Povalová a objevte svou tvořivost.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Tvoříme z foamiranu

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu