Květy na moldech

Jana Povalová
06.02.2024 05:45

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Květy na moldech“ se naučíte vytvářet krásné květy pomocí speciálního nástroje nazývaného žilkovač. Tato lekce je součástí kurzu „Tvoříme z foamiranu“, který vás seznámí s technikou tvorby květin z foamiranu.

Kurz „Tvoříme z foamiranu“ je zaměřen na výrobu ručně vyráběných květin, které můžete použít k různým dekoracím. Oproti umělým květinám jsou ručně vyrobené květiny jedinečné a vaše práce s nimi se odlišuje od ostatních. Proces výroby květin může být někdy časově náročný, ale výsledek stojí za to.

V kurzu se dozvíte, jaké druhy foamiranu existují a jak se používají moldy, neboli žilkovače. Naučíte se také pracovat s různými nástroji, lepidlem a studeným porcelánem. Získáte informace o tom, jak a čím barvit hmotu a jak si vyrobit poupata, lodyhu a lístky. Kurz vás provede celým procesem vytváření květu a naučí vás vytvořit celou kompozici.

Kurz „Tvoříme z foamiranu“ je vhodný pro úplné začátečníky. Nejprve se seznámíte s materiály, které budete potřebovat, a naučíte se pracovat s nimi. Poté si vytvoříte nádherné růže, které můžete použít jako kytici nebo je začlenit do různých dekorativních prvků.

Lektor kurzu, Jana Povalová, se dlouhodobě věnuje přípravě a realizaci kurzů pro začátečníky i pokročilé. Kurz je vhodný i pro děti.

Připojte se k tomuto kurzu a naučte se vytvářet krásné květy z foamiranu s pomocí žilkovače!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu