Čajová růže – lístky a poupata

Jana Povalová
06.02.2024 05:46

Vstoupit do kurzu

V této video lekci se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tvorbě krásných Čajových růží z foamiranu. Lekce je součástí kurzu „Tvoříme z foamiranu“, který vás provede celým procesem tvorby ručně vyráběných květin, které můžete použít k dekoracím.

V kurzu se dozvíte například, jak si vyrobit lístky a poupata, jak použít různé druhy foamiranu a moldů (žilkovačů), jaké nástroje a lepidlo použít, jak barvit hmotu a mnoho dalšího. Lekce je vhodná pro úplné začátečníky a postupně vás provede celým procesem tvorby Čajových růží.

Kurzem vás provede lektorka Jana Povalová, která má bohaté zkušenosti s výukou a tvorbou ručně vyráběných květin. Kurz je rozdělen do několika lekcí, ve kterých se naučíte vytvářet různé druhy růží, jako například divokou růži a růži Schabby chic. Dozvíte se také další informace o materiálech, které budete potřebovat, a o tom, jak si vytvořit celou kompozici květu.

Přidejte se k nám na tento zajímavý kurz a naučte se vytvářet nádherné Čajové růže z foamiranu. Vaše práce se odliší od ostatních a budete mít možnost vytvořit si vlastní květinovou kompozici, kterou můžete použít k různým dekoracím.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu