Planá růže – zelené poupě

Jana Povalová
06.02.2024 05:47

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem „Planá růže – zelené poupě“ se naučíme vyrábět poslední růžičku z kurzu Tvoříme z foamiranu. Budeme začínat výrobou poupátka. Kurz je veden profesionální lektorkou Janou Povalovou, která se specializuje na ručně vyráběné květiny z foamiranu.

Kurz se zaměřuje na základní informace o foamiranu a dalších materiálech potřebných pro výrobu květin. Naučíme se používat různé nástroje, lepidlo a barvy na dobarvení. Budeme se zabývat také studeným porcelánem a jeho možnostmi v dekoracích.

Během kurzu se naučíte vytvářet nejrůznější kompozice květů. V této lekci se zaměříme na vytvoření poupěte, lodyhy a lístků u plané růže. V průběhu kurzu budeme vytvářet tři různé typy růží – divokou růži, čajovou růži a růži Schabby chic.

Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří chtějí získat nové dovednosti v ruční výrobě květin. Lektor Jana Povalová je zkušenou pedagožkou, která vedla mnoho kurzů pro začátečníky i pokročilé. Můžete se těšit na detailní instrukce a tipy, které vám pomohou při tvorbě vlastních květinových dekorací.

Připojte se k tomuto zajímavému video kurzu a naučte se vytvářet krásné ručně vyráběné květiny z foamiranu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu