Výroba malých květů

Jana Povalová
06.02.2024 05:45

Vstoupit do kurzu

Výroba malých květů je první lekce z kurzu Tvoříme z foamiranu, který vede lektorka Jana Povalová. Tento kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí vytvořit ručně vyráběné květiny, které mohou být skvělou ozdobou pro různé dekorace. V této lekci se naučíte, jak vyrobit malé květy z foamiranu. Foamiran je tenká pěna, která se zahřívá a poté se stává měkkým a tvarovatelným materiálem. Na žehličce se zahřívá po dobu 8 sekund a poté si zapamatuje tvar.

Ve kurzu se dozvíte také informace o různých druzích foamiranu, o nástrojích a lepidlech, které se při tvorbě květů používají. Dozvíte se také, jak použít studený porcelán a jak ho barvit. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří se naučí ty nejzákladnější techniky práce s foamiranem.

Kurz Tvoříme z foamiranu je veden Jana Povalovou, která se věnuje přípravě a realizaci kurzů pro začátečníky i pokročilé. V tomto kurzu se naučíte vyrobit různé druhy ručně vyrobených květin, například růže, které můžete použít jako ozdobu nebo je vložit do rámu či obrazu. Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají zájem o ruční práci a tvoření s foamiranem. Pokud si rádi vytváříte vlastní dekorace a vyzdobu, je tento kurz jako stvořený právě pro vás.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu