Představení placené části kurzu

Lucia Čapková
06.02.2024 06:13

Vstoupit do kurzu

V této lekci se dozvíte, co vás čeká v prémiové části kurzu Tečkovaná mandala. Lektor Lucia Čapková vám představí další zajímavé a užitečné lekce, které jsou součástí placené verze kurzu. Pokud jste se již zamilovali do tvorby tečkovaných mandal a chcete si osvojit další techniky a dovednosti, prémiová část kurzu je určena právě pro vás.

V prémiové části kurzu se dozvíte, jakou výbavu a barvy použít pro tvorbu mandal. Lektor vás seznámí s technikou přípravy černého plátna a správného předkreslení mandaly. Navíc se naučíte, jak správně tečkovat, aby vaše mandaly vypadaly ještě úžasněji.

Tvorba tečkovaných mandal je velice oblíbená, protože ji zvládne i úplný začátečník a nepotřebujete žádné složité nástroje. Výsledné mandaly jsou však velmi efektní a mohou sloužit i jako originální dárek pro vaše blízké.

Lekci vám představí Lucia Čapková, která vám celou techniku ukáže od začátku až do konce. Tvorba tečkovaných mandal je nejen relaxační a pohodová, ale také velmi zábavná. Při mandalování si odpočinete od ruchu všedního dne a bude vás těšit nejen výsledek, ale i samotný proces tvorby.

Pokud vás kurzu zaujal, můžete si přečíst podrobný popis na stránce kurzu (zobrazit zde).

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu