Zimní porcelán

Jana Povalová
06.02.2024 05:47

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Zimní porcelán“ se budeme věnovat představení zimního porcelánu a jeho využití. Pokud máte zájem o ruční výrobu dekorací nebo jiných ozdob, pak je tento materiál pro vás tou správnou volbou.

Lekce patří ke kurzu s názvem „Tvoříme z foamiranu“, který vede lektorka Jana Povalová. Tento kurz je součástí série lekcí o ručně vyráběných květinách, které můžete použít pro různé druhy dekorací. Ručně vyrobené květiny jsou velmi originální a dodají vašim výrobkům jedinečný vzhled. Během kurzu se naučíte vytvořit květinovou kompozici ze foamiranu, která může sloužit jako samostatná dekorace nebo se dá zasadit do rámu či obrazu.

V kurzu se dozvíte mnoho užitečných informací, například o různých typech foamiranu a způsobech jejich využití. Naučíte se také pracovat s moldy (žilkovači), které jsou důležitou pomůckou při výrobě květin. Další částí kurzu je seznámení se s nástroji a lepidly, které se používají při práci s foamiranem. Naučíte se také, jak použít studený porcelán a jakým způsobem ho můžete využít.

Dalšími tématy kurzu jsou techniky barvení hmoty a výroba poupět, lodyh a lístků květů. Naučíte se také, jak vytvořit celou kompozici květu. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí naučit ruční výrobu květin z foamiranu. Výsledkem vaší práce budou nádherné a originální květiny, které si můžete použít k ozdobě různých druhů domácích výrobků.

Kurz „Tvoříme z foamiranu“ vede lektorka Jana Povalová, která již dlouhodobě vyučuje ruční výrobu květin a má bohaté zkušenosti s kurzovým vedením. Lekce jsou vhodné pro dospělé i děti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu