Planá růže – pestíky

Jana Povalová
06.02.2024 05:47

Vstoupit do kurzu

Název lekce: Planá růže – pestíky
Popis lekce: V této lekci se zaměříme na tvorbu pestíků u plané růže. Pestík je důležitou součástí květu, která mu dodává živost a přirozenost. Naučíme se, jak vyrobit pestík pomocí foamiranu, aby naše květina vypadala co nejvíce jako živá. Během kurzu vytvoříte několik růží, mezi kterými bude i planá růže s autenticky vypadajícími pestíky.

Tato lekce je součástí kurzu „Tvoříme z foamiranu“ vedeného lektorkou Janou Povalovou. Kurz je zaměřený na ruční výrobu květin z foamiranu, které můžete použít pro různé dekorace. Přírodní květiny vytvořené ručně jsou jedinečnou ozdobou, která vaši práci odlišuje od ostatních. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s foamiranem.

Během kurzu se dozvíte, jaké druhy foamiranu existují, jak používat moldy (žilkovače), jaké nástroje a lepidlo se používají při práci s foamiranem. Také se seznámíte s možnostmi použití studeného porcelánu a způsoby, jak barvit foamiran. Postupně si osvojíte techniky tvorby poupět, lodyh a lístků. Kurz vás provede celým procesem tvorby kompozice květu z foamiranu.

Přidejte se k nám a naučte se tvorit krásné ručně vyrobené květiny z foamiranu!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu