100%

Kreslení oka pravou hemisférou
online video kurz

  • 20 lekcí
Petra Cibulková

Návod na Kreslení oka pravou hemisférou

Kurz „Kreslení oka pravou hemisférou“ je online kurz, který vás provede krok za krokem procesem kreslení očí. Lektorkou tohoto kurzu je Petra Cibulková, profesionální výtvarnice se více než 30 lety zkušeností jak v kresbě a malbě, tak v pedagogické práci. V tomto kurzu se naučíte různé techniky a postupy, které potřebujete k vytvoření realistického portrétu oka.

Kurz začíná seznámením s jednoduchou anatomii oka a nejčastějšími chybami, kterých se začátečníci při kreslení očí dopouštějí. Naučíte se, jak zachytit duhovku, zornici, obočí a řasy tak, aby byly věrně reprodukovány na papíře. Dále se naučíte, jak nakreslit oči, které nehledí přímo dopředu, a jak zachytit různé perspektivy a pohledy očí. Petra vám také ukáže, jak správně používat barevné pomůcky při kreslení očí a jak zachytit světlo, stíny a reflexy, které dodávají očím hloubku a realističnost.

V průběhu kurzu také získáte dovednosti, jak namalovat kočičí a psí oči, což vám umožní vytvořit věrný portrét vašeho domácího mazlíčka. Kurz končí tvorbou velkého obrazu oka na plátno. Celý kurz je srozumitelně vysvětlen a vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé umělce.

Naučte se kreslit oči skrze kurz „Kreslení oka pravou hemisférou“ a otevřete si tak nové možnosti ve světě kreslení a malby.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kreslení oka pravou hemisférou

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu