Reklama

Oči dívky barevným pastelem 1

Petra Cibulková
05.02.2024 23:20
Oči dívky barevným pastelem 1
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci kurzu “Kreslení oka pravou hemisférou” se naučíte kreslit oči dívky barevným pastelem. Lekce je součástí kurzu, který vás provede různými technikami a postupy potřebnými k vytvoření realistického portrétu oka.

V první části této lekce se zaměříte na kreslení základních linek očí. Naučíte se, jak přenést tvary a úhly očí na papír a jak správně zvýraznit jejich rysy. Petra Cibulková, oblíbená lektorka kurzu, vás provede celým procesem, ať už jste začátečník nebo pokročilý kreslíř.

Kurz “Kreslení oka pravou hemisférou” vám pomůže rozvinout vaše kreslířské dovednosti a naučí vás, jak vytvářet živé a působivé obrazy očí plné detailů a emocí. Pod vedením Petry Cibulkové budete schopni kreslit oči, které nehledí přímo dopředu, a zachytit různé typy očí. Naučíte se také zachytit světlo a reflexy v očích a pracovat s různými barvami a povrchy.

Na kurzu budete potřebovat různé pomůcky, jako jsou tužky, rudky, křídy, pastely a akvarelové, anilinové a akrylové barvy. Petra vám poradí, jak s těmito pomůckami pracovat a jak dosáhnout požadovaného vzhledu oka.

Po absolvování kurzu budete schopni nakreslit realistické oči dívky barevným pastelem. Naučíte se také, jak nakreslit oči zvířat, jako jsou kočičí a psí oči. Kurz vrcholí tvorbou velkého obrazu oka na plátno o rozměru 60×50 cm.

Připojte se k tomuto zajímavému kurzu a zdokonalte své kreslířské dovednosti vytvořením působivých obrazů očí.

Vstoupit do kurzu

Reklama