Oko jako obraz 10

Petra Cibulková
05.02.2024 23:23

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Oko jako obraz 10“ je poslední lekcí v kurzu „Kreslení oka pravou hemisférou“ vedený lektorkou Petr Cibulkovou. V této lekci se budeme zabývat posledními závěrečnými úpravami, které našemu obrazu dodají dokonalý vzhled. Zaměříme se na doladění tělových barev kolem oka a na přidání několika tmavších linek do obočí. Jakmile dokončíte tyto finální úpravy, váš obraz bude hotový a připraven k prezentaci.

Kurz „Kreslení oka pravou hemisférou“ je zaměřen na rozvoj vašich kreslířských dovedností a naučení se technik a postupů potřebných k vytvoření realistického portrétu oka. Pod vedením lektorky Petry Cibulkové budete schopni vytvářet živé a působivé obrazy očí plné detailů a emocí.

Během kurzu se naučíte mnoho užitečných dovedností, včetně správného kreslení očí, které nehledí přímo dopředu, různých typů očí, zachycení světla a reflexů v očích, míchání barev a vytváření barevných nuancí očí, práce s různými povrchy a podklady, detailní zachycení duhovky, obočí a řas a vytvoření velkého obrazu oka, které je realistické.

Pro tento kurz budete potřebovat širokou škálu pomůcek, včetně tužek, rudků, kříd, pastelů a různých typů barev. Petra vám poskytne seznam potřebných pomůcek v prvním dílu kurzu.

Petrina jednoduchá výuka vám pomůže porozumět anatomii oka a správným technikám. Naučíte se nejčastější chyby začátečníků při kreslení oka a získáte dovednosti, jak správně zachytit rysy očí na papíře. Získáte také schopnost zachytit různé perspektivy a pohledy očí.

Petrina výuka se zaměřuje na dosažení požadovaného vzhledu očí a správné použití barev, přechodů mezi odstíny a detailů očí. Naučíte se pracovat se světlem a stínem v očích, abyste dosáhli hloubky a realističnosti.

Kromě lidských očí se v kurzu také naučíte kreslit oči zvířat, jako jsou kočičí a psí oči, a získáte potřebné dovednosti pro vytvoření věrného portrétu vašeho čtyřnohého kamaráda.

Poslední část kurzu je věnována tvorbě velkého obrazu oka na plátno o rozměru 60×50 cm. Pod Petrivým vedením krok za krokem vytvoříte velký obraz oka, který bude působivý a realistický.

Pokud se chcete stát lepším kreslířem a zlepšit svou schopnost zachytit detaily a emocionální podtext v očích, pak je tento kurz právě pro vás. Připojte se k Petrě Cibulkové a začněte malovat živé a působivé obrazy očí již dnes.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu