Oko dívky rudkou

Petra Cibulková
05.02.2024 23:19
Oko dívky rudkou
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Oko dívky rudkou” se naučíte nakreslit oko mladé dívky. Budete pracovat s rudkou na béžovém papíru a pro zvýraznění budete potřebovat černou a bílou křídu v tužce. Tato lekce je součástí online video kurzu “Kreslení oka pravou hemisférou” pod vedením lektorky Petry Cibulkové.

Kurz “Kreslení oka pravou hemisférou” je určený pro všechny, kdo se chtějí naučit různé techniky a postupy pro vytvoření realistického portrétu oka. Pod vedením Petry Cibulkové se naučíte, jak správně kreslit oči, jak zachytit světlo a reflexy v očích, jak pracovat s různými povrchy a podklady, jak detailně zachytit duhovku, obočí a řasy a jak namalovat velký obraz oka, aby bylo realistické.

V kurzu se naučíte rovněž, jaké jsou nejčastější chyby při kreslení očí, jak kreslit oči, které nehledí přímo dopředu, jak kreslit různé typy očí a jak míchat barvy a vytvářet barevné nuance očí. Petra vám rovněž ukáže, jaké pomůcky budete potřebovat pro tento kurz.

Navíc se v kurzu naučíte, jak kreslit oči zvířat, jako jsou kočičí a psí oči, a jak vytvořit velký obraz oka na plátno. Petra vás provede celým procesem krok za krokem, abyste dosáhli výsledku, který vypadá realisticky.

Kurz “Kreslení oka pravou hemisférou” vás provede všemi technikami, které potřebujete pro vytvoření živých a působivých obrazů očí plných detailů a emocí. Připojte se k lektorce Petře Cibulkové a objevte své skryté kreslířské dovednosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama