Oči kočky 2

Petra Cibulková
05.02.2024 23:21

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem Oči kočky 2 se naučíte kreslit kočičí oči pomocí akvarelových a anilinových barev. Tato lekce je součástí kurzu Kreslení oka pravou hemisférou, který vyučuje Petra Cibulková.

Celý kurz Kreslení oka pravou hemisférou je zaměřen na rozvoj kreslířských dovedností a naučí vás techniky a postupy pro vytváření realistických portrétů očí. Kurz vás provede různými tématy, jako jsou nejčastější chyby při kreslení očí, kreslení očí z jiných úhlů pohledu, zachycení světla a reflexů v očích, míchání barev pro dosažení správných odstínů očí, práce s různými povrchy a podklady a detailní zachycení duhovky, obočí a řas.

V online lekci Oči kočky 2 se zaměříme na kreslení kočičích očí a naučíme se používat akvarelové a anilinové barvy pro dosažení realistického vzhledu očí. Petra Cibulková nám ukáže správné postupy a techniky a vysvětlí, jak správně zachytit detaily jako jsou duhovka, zornice, obočí a řasy.

Kurz Kreslení oka pravou hemisférou je určen pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit ve svém kreslení a naučit se vytvářet živé a působivé obrazy očí plné detailů a emocí. Pro absolvování kurzu budete potřebovat širokou škálu kreslířských pomůcek, jako jsou tužky, rudky, křídy, pastely, akvarelové, anilinové a akrylové barvy.

Připojte se k Petře Cibulkové v online lekci Oči kočky 2 a rozvíjejte své kreslířské schopnosti!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu