Jednoduchá anatomie oka

Petra Cibulková
05.02.2024 23:19
Jednoduchá anatomie oka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Jednoduchá anatomie oka” vám lektorka Petra Cibulková představí základní strukturu a anatomii oka. Budete se učit nejenom teoreticky, ale ihned si v praxi vyzkoušíte zakreslování očí. Pro tento úkol budete potřebovat pouze tužku a tak si můžete hned zkusit nakreslit své první očko. V materiálech přiložených k lekci najdete také detaily a náhledy na oči namalované stařími mistry.

Tato lekce je součástí rozsáhlejšího kurzu s názvem “Kreslení oka pravou hemisférou”, který vede právě Petra Cibulková. Tento kurz vás provede celým procesem kreslení oka a naučí vás různé techniky a postupy, které jsou potřebné pro vytvoření realistického a výrazného portrétu oka. Prozkoumáte různé typy očí, budete se učit zachytit světlo a reflexy v očích, míchat barvy a vytvářet barevné nuance. Naučíte se pracovat s různými povrchy a podklady a detailně zachytit duhovku, obočí a řasy. Kromě toho se naučíte zvládat větší obrazy oka tak, aby byly realistické.

Pod vedením Petry Cibulkové, která je velmi oblíbenou lektorkou, získáte nové dovednosti a dozvíte se mnohem více o anatomii oka a všech důležitých detailech, které je třeba zachytit při kreslení. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé kreslíře, kteří chtějí zdokonalit své techniky a dovednosti. Kromě kreslení lidských očí se v kurzu naučíte také kreslit oči zvířat, jako jsou kočky a psi. Poslední část kurzu je věnována tvorbě velkého obrazu oka na plátno, díky níž si vytvoříte vlastní unikátní dílo.

Kurz “Kreslení oka pravou hemisférou” je skvělou příležitostí pro každého, kdo se zajímá o kreslení a chce zdokonalit své schopnosti a dovednosti. Budete mít příležitost se nechat vést živým a působivým světem očí a naučit se je zachytit na papíře s maximální přesností a věrností.

Vstoupit do kurzu

Reklama