80%

TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování
online video kurz

  • 32 lekcí
Petr Novák

Návod na TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování

Kurz „TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování“ vás naučí umění cestování levně a efektivně. Lektor kurzu, Petr Novák, je zkušený cestovatel a webový architekt. Kurz vás provede klíčovými aspekty levného a efektivního cestování, včetně hledání levných letenek, výběru ubytování a dalších užitečných tipů pro cestování.

V kurzu se dozvíte, jak správně hledat letenky a najít ty nejlevnější. Petr Novák vám ukáže různé strategie a triky, které vám pomohou ušetřit peníze při hledání letenek. Naučíte se také, jak si postavit „automat“ na levné letenky, abyste je nemuseli ani hledat. Kurz vám také poskytne rady, jak se jednou provždy ohlídat ty nejlevnější letenky pro vámi vybrané destinace.

Další součástí kurzu je také postavení atraktivního zájezdu, který bude levnější než klasická letenka. Kurz vás naučí, jak si sestavit cestu kolem světa za pár desítek tisíc, a dokonce i jak je možné se za rozumnou cenu proletět soukromým tryskáčem.

Kromě hledání levných letenek se budete také věnovat dalším aspektům cestování. Kurz vám poradí, jak se připravit na cestu, ať už krátkou nebo dlouhou. Naučíte se najít nejlepší souhrn informací o vaší vybrané destinaci a jak se dopravovat nejlevněji po zemi.

V kurzu se také dozvíte, jak najít cenově dostupné ubytování. Petr Novák vám ukáže různé možnosti ubytování od luxusu za rozumnou cenu až po bydlení zdarma. Bude také mluvit o různých aplikacích a službách, které vám zpříjemní a usnadní cestování.

Celkově je kurz „TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování“ vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé cestovatele. Získáte praktické rady a tipy, které vám pomohou cestovat levněji a efektivněji.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu