Hledání letenek po Evropě a delší zaoceánské lety

Petr Novák
05.02.2024 23:25
Hledání letenek po Evropě a delší zaoceánské lety
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Hledání letenek po Evropě a delší zaoceánské lety” se účastníci kurzu seznámí s vyhledávačem KIWI pro hledání letenek po Evropě i dlouhých zaoceánských letech. Lektoři vysvětlí, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto vyhledávače.

Lekce je součástí kurzu “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování”, který vyučuje lektor Petr Novák. Kurz je zaměřen na umění cestovat levněji a efektivněji než běžní cestovatelé. Účastníci se naučí různé strategie, technologie a triky pro maximalizaci cestovatelských výhod a minimalizaci nákladů na cestu. Cílem kurzu je ušetřit co nejvíce peněz při cestování, aniž by došlo k omezení pohodlí a zážitků.

Lekce “Hledání letenek po Evropě a delší zaoceánské lety” je důležitá, protože hledání levných letenek je často prvním krokem při plánování cesty. Účastníci se naučí různé způsoby, jak hledat levné letenky, a budou mít možnost využít vyhledávač KIWI. Důležité je být pružný s termínem odletu a příletu, protože často se levnější letenky nabízejí mimo hlavní turistickou sezónu nebo ve všední dny.

Celý kurs je rozdělen do různých lekcí, ve kterých účastníci získají znalosti o všech důležitých aspektech levného a efektivního cestování. Naučí se správně hledat letenky a najít ty nejlevnější, postaví si „automat” na levné letenky, aby je nemuseli ani hledat, a budou mít možnost sestavit si cestu kolem světa za pár desítek tisíc. Kromě toho se dozvědí, jak je možné se za rozumnou cenu proletět soukromým tryskáčem, jak se připravit na cestu, jakými aplikacemi a službami si zpříjemnit cestování a mnoho dalšího.

TravelHacking je skvělým nástrojem pro cestovatele, kteří chtějí cestovat levněji a efektivněji. Účastníci kurzu se pomocí různých strategií, technologií a triků naučí maximalizovat své cestovatelské výhody a minimalizovat náklady na cestu. A co je nejdůležitější, nemusí se vzdát svého požadovaného komfortu a zážitků.

Vstoupit do kurzu

Reklama