Cesta kolem světa a jak ji postavit

Petr Novák
05.02.2024 23:29

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Cesta kolem světa a jak ji postavit“ se naučíte, jak si postavit a plánovat cestu kolem světa. Je to součást kurzu „TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování“ s lektorem Petrem Novákem.

V kurzu se dozvíte klíčové aspekty levného a efektivního cestování. Zjistíte, jak správně hledat letenky a najít ty nejlevnější. Naučíte se vybudovat si „automat“ na levné letenky, abyste je nemuseli ani hledat. Bude toho hodně, protože se naučíte také sestavit cestu kolem světa za pár desítek tisíc, zjistíte jak je možné se za rozumnou cenu proletět soukromým tryskáčem a mnoho dalšího.

Dále se dozvíte jak se připravit na cestu, ať už krátkou nebo dlouhou, a jak najít zájezd, který bude levnější než letenka. Naučíte se také, jak jednoduše zjistit, kolik asi peněz budete v místě, kam se chcete vypravit, potřebovat a jak se dopravovat nejlevněji po zemi.

Kurz vám pomůže také najít nejlepší informace o vaší vybrané destinaci a sehnat si bydlení od luxusu až po bydlení zdarma. Naučíte se také, jak najít a jak na autopůjčovny a na co si při půjčení auta dát pozor.

Dále se dozvíte, jak vybírat místa, kam chcete vyrazit a na co si dát pozor. Naučíte se správně zabalit na cestu a neplatit zbytečně za zavazadla. Kurz vám také pomůže s financemi na cestách a ukáže vám různé způsoby, jak šetřit peníze a získat finanční výhody při cestování.

Aby bylo cestování ještě příjemnější, kurz vám také poradí, jak využít letištní salónky zdarma a doporučí vám aplikace a služby, které vám usnadní a zpříjemní cestování. S TravelHackingem se naučíte cestovat levněji a efektivněji a to bez toho, aby došlo k omezení vašeho požadovaného komfortu a zážitků.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu