Užitečné aplikace s služby při cestování

Petr Novák
05.02.2024 23:30
Užitečné aplikace s služby při cestování
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Potřebujete tipy na užitečné aplikace a služby, které můžete využívat při cestování? Pokud ano, pak je tato lekce pro vás! Petr Novák vám představí ty nejlepší aplikace a služby, které byste měli znát a používat při cestování.

V rámci kurzu “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování” se naučíte, jak hledat levné letenky a najít ty nejvýhodnější nabídky. Petr vám také ukáže, jak si sestavit “automat” na levné letenky, abyste je nemuseli ani hledat. Naučíte se také, jak zjistit peněžní náklady na cestu a jak si sestavit cestu kolem světa za pár desítek tisíc.

Ale to není vše! Petr vám také poradí, jak hledat cenově výhodné ubytování a jak nejlépe využít veřejnou dopravu na místě pobytu. Dozvíte se, jak sehnat levné zájezdy a jak vybírat destinace pro vaše cestování. Petr vám také představí aplikace a služby, které vám zpříjemní a ulehčí cestování.

Připojte se k tomuto kurzu a získejte cenné informace a tipy, které vám pomohou cestovat levněji a efektivněji bez kompromisů na vašem požadovaném komfortu a zážitcích.

Vstoupit do kurzu

Reklama