Reklama

Hledání letenek přes OTA/GDS vyhledávání

Petr Novák
05.02.2024 23:26
Hledání letenek přes OTA/GDS vyhledávání
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci této video lekce se naučíte, jak správně používat OTA/GDS vyhledávání při hledání letenek. OTA (Online Travel Agency) a GDS (Global Distribution System) jsou služby, které umožňují vyhledávat a rezervovat letenky online.

Lekce vám ukáže, jak si vybrat optimální termín odletu a příletu, abyste našli nejvýhodnější nabídky letenek. Také se dozvíte, jak využít různé strategie a triky pro získání co nejlevnějších letenek pro vámi vybranou destinaci.

Hlavním cílem lekce je naučit vás, jak efektivně hledat levné letenky a ušetřit tak peníze při plánování cesty. Při hledání letenek je důležité být pružný s termínem a mít flexibilitu ohledně odletu a příletu. Lekce vám ukáže, jak získat nejvýhodnější nabídky mimo hlavní turistickou sezónu a ve všední dny.

Kromě hledání letenek se lekce také dotkne dalších aspektů cestování. Naučíte se například, jak si postavit “automat” na levné letenky, abyste je nemuseli ani hledat. Dále se dozvíte, jak si správně ohlídat nejlevnější letenky pro vámi vybrané destinace a jak si sestavit cestu kolem světa za pár desítek tisíc.

Lekce je součástí kurzu “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování” vedeného lektorem Petrem Novákem. V rámci kurzu se dozvíte další klíčové informace o levném a efektivním cestování. Mimo jiné se naučíte, jak si sestavit optimální trasu za přijatelnou cenu, jak získávat finanční výhody při cestování a jak využít různé benefity a služby, které vám usnadní a zpříjemní cestování.

Naučte se hledat levné letenky přes OTA/GDS vyhledávání a získejte tak nejvýhodnější nabídky pro vaše cesty. Připojte se do kurzu “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování” a objevte svět levného a efektivního cestování.

Vstoupit do kurzu

Reklama