Má zavazadla a jak se zabalit

Petr Novák
05.02.2024 23:29
Má zavazadla a jak se zabalit
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Má zavazadla a jak se zabalit” nám lektor Petr Novák představí různá zavazadla, která používá při cestování. Učí nás nejen, jak si správně vybrat vhodné zavazadlo pro naši cestu, ale také dává tipy, jak se správně zabalit tak, abychom se vešli do příručního zavazadla.

Tato lekce je součástí kurzu “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování” vedeného Petrem Novákem. TravelHacking je umění cestovat levněji a efektivněji než běžní cestovatelé. V rámci kurzu se naučíme různé strategie, technologie a triky, které nám umožní maximalizovat naše cestovatelské výhody a minimalizovat náklady na cestu.

Kurz se zaměřuje na klíčové aspekty levného a efektivního cestování. Naučíme se, jak hledat nejlevnější letenky, jak si postavit “automat” na levné letenky a jak provždy ohlídat ty nejlevnější letenky pro naše vybrané destinace. Petr nás provede také procesem plánování cesty kolem světa za pár desítek tisíc korun a ukáže nám, jak je možné se za rozumnou cenu proletět soukromým tryskáčem.

Kromě letenek se v kurzu dozvíme také, jak se připravit na cestu ať už je krátká nebo dlouhá. Petr nám poradí, jak najít levnější zájezd než samostatnou rezervaci letenek a jak jednoduše zjistit, kolik peněz budeme potřebovat v daném místě. Naučíme se také, jak se dopravovat nejlevněji po zemi a jak najít nejlepší informace o naší cílové destinaci.

Další důležitý aspekt cestování, který se v kurzu probírá, je levné ubytování. Kromě tradičních hotelů se dozvíme o alternativních možnostech, které mohou být cenově výhodnější. Petr nám ukáže, kde hledat levné ubytování od luxusu za rozumnou cenu až po bydlení zdarma.

Financování cesty je také důležitým tématem v kurzu. Petr nás seznámí s různými způsoby, jak šetřit peníze a získávat finanční výhody při cestování. Zjistíme, jak využít věrnostní programy leteckých společností, kreditní karty s cestovatelskými benefity nebo cashbackové aplikace.

Kromě těchto témat se kurzu věnuje také letištním salonkům zdarma, aplikacím a službám, které nám zpříjemní cestování, a možnosti pronájmu auta zdarma nebo za výhodných podmínek.

Celkově je kurz “TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování” skvělým nástrojem pro cestovatele, kteří chtějí cestovat levněji a efektivněji. Díky různým strategiím, technologiím a trikům se můžeme vyhnout přílišným nákladům na cestu, aniž bychom se museli vzdát svého požadovaného komfortu a zážitků.

Vstoupit do kurzu

Reklama