Reklama

Finance na cestách a jak pracovat s platebními kartami

Petr Novák
05.02.2024 23:28
Finance na cestách a jak pracovat s platebními kartami
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Finance na cestách a jak pracovat s platebními kartami je lekce z kurzu TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování, který vám přináší lektor Petr Novák. Tato lekce se zaměřuje na problematiku platebních a kreditních karet při cestování. Dozvíte se, jak s kartami správně pracovat, proč je výhodné mít více karet a na co si dát pozor. Lekce také poskytne doporučení, které aplikace a služby vám mohou zpříjemnit cestování.

Kurz TravelHacking – Jak na levné letenky a cestování je zaměřen na umění cestovat levněji a efektivněji než běžní cestovatelé. V kurzu se dozvíte klíčové aspekty levného a efektivního cestování, včetně správného vyhledávání letenek, postavení “automatu” na levné letenky, sestavení optimální trasy kolem světa za rozumnou cenu a dalších cestovatelských triků. Kurz také zahrnuje tipy na levné ubytování, dopravu po místě pobytu a mnoho dalšího.

Hledání levných letenek je často prvním krokem při plánování cesty. Existuje několik způsobů, jak hledat levné letenky a v kurzu se dozvíte, jak ty nejlevnější najít. Být pružný s termínem odletu a příletu je také důležité, protože často se levnější letenky nabízejí mimo hlavní turistickou sezónu nebo ve všední dny.

Kurz vás provede i dalšími důležitými aspekty cestování, jako je levné ubytování, stravování, doprava po místě pobytu a další výhody, které můžete získat při cestování. Financování cesty je rovněž důležité zvážit a v kurzu se dozvíte různé způsoby, jak šetřit peníze a získávat finanční výhody při cestování, včetně využití věrnostních programů leteckých společností, kreditních karet s cestovatelskými benefity nebo cashbackových aplikací.

TravelHacking je skvělým nástrojem pro cestovatele, kteří chtějí cestovat levněji a efektivněji. Kurz vám poskytne různé strategie, technologie a triky, které vám pomohou maximálně využít cestovatelské výhody a minimalizovat náklady na cestu, aniž byste se museli vzdát svého požadovaného komfortu a zážitků.

Vstoupit do kurzu

Reklama