80%

Šití výbavičky pro miminko
online video kurz

  • 9 lekcí
Terezie Jedličková Vojtková

Návod na Šití výbavičky pro miminko

Kurz “Šití výbavičky pro miminko” je perfektní volbou pro každého, kdo se chce naučit šít a zároveň si vytvořit vlastní originální výbavičku pro miminko. Lektorkou kurzu je Terezie Jedličková Vojtková, švadlenka s dlouholetými zkušenostmi a porodní asistentka.

Kurz vám umožní rozvinout vaši kreativitu a naučit se šití, které vám přinese nejen radost, ale také ocenění v podobě praktických a krásných výrobků. Terezie vás provede postupem vytvoření jednotlivých kousků výbavičky, včetně spacího pytle pro miminko, mazlíka Záji, flísovo-bavlněné deky, kalhotkové plenky, přebalovací podložky, oboustranného slintáčku, zavinovačky a zdobení dětského body.

Šití na stroji je velmi užitečnou dovedností a samotné šití pro miminka vám přinese nejen krásné a unikátní výrobky, ale také mnoho praktických využití. V kurzu se dozvíte různé techniky a tipy, které vám pomohou při šití výbavičky.

Naučte se šít vlastní výbavičku pro miminko a zažijte radost ze tvorby. Přihlaste se na kurz “Šití výbavičky pro miminko” a nechte se vést zkušenou lektorkou Terezií Jedličkovou Vojtkovou.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Šití výbavičky pro miminko

Vstoupit do kurzu

Reklama