Spací pytel pro miminko

Spací pytel pro miminko
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V první lekci kurzu “Šití výbavičky pro miminko” se naučíte zhotovit ozdobný spací pytel pro miminko. Tento spací pytel s něžným dezénem vypadá na miminku kouzelně a přinese mu útulný spánek. Lektorkou tohoto kurzu je Terezie Jedličková Vojtková, porodní asistentka, která se specializuje na tvůrčí práce.

Kurz “Šití výbavičky pro miminko” je zaměřen na fanoušky šití a všem maminkám, kterým není cizí tvůrčí práce a chtějí se postarat o jedinečnou výbavičku pro své děťátko. V rámci kurzu se dozvíte, jak si ušít spací pytel pro miminko, jak si vyrobit mazlíka Záju, jak zhotovit flísovo-bavlněnou deku, kalhotkovou plenku, přebalovací podložku, oboustranný bryndáček a zavinovačku.

Šití výbavičky pro miminko je skvělý způsob, jak si vytvořit originální kousky pro své děťátko. Kurz vás provede krok za krokem procesem šití a naučí vás různé techniky a dovednosti, které budou užitečné nejen při tvorbě výbavičky, ale i při dalších tvůrčích projektech. Budete mít možnost vytvořit si vlastní kusy, které nebudou jen praktické, ale i stylové a originální.

Připojte se k nám a objevte kouzlo šití pro miminka! Pusťte se do tvorby výbavičky pro své děťátko a vytvořte si jedinečné a osobité kousky, které budou dělat radost nejen vám, ale i vašemu miminku.

Vstoupit do kurzu

Reklama