Vstoupit do kurzu

Ve čtvrté lekci kurzu „Šití výbavičky pro miminko“ se naučíte, jak si ušít krásnou zavinovačku se zavazovacím páskem. Tato zavinovačka bude sloužit nejen jako praktická přebalovací podložka, ale zároveň i jako stylový doplněk pro vaše miminko.

Lekce je součástí kurzu, který vás provede tvorbou originální výbavičky pro miminka. Společně s lektorkou Terezií Jedličkovou Vojtkovou objevíte kouzlo šití a získáte dovednosti, které vám přinesou radost a uspokojení. Šití pro miminka je nejen užitečné, ale také rozvíjí vaši kreativitu a podporuje činnost mozku.

Celý kurz vám umožní naučit se vytvořit různé jedinečné kousky do výbavičky pro vaše miminko. Kromě zavinovačky se naučíte šít spací pytel, mazlíka Záju, flísovo-bavlněnou deku, kalhotkovou plenku, přebalovací podložku a oboustranný bryndáček. Každý z těchto kousků bude originální a přizpůsobený vašim individuálním představám a potřebám.

Terezie Jedličková Vojtková, lektorka kurzu, je porodní asistentka s láskou k tvůrčí práci. Šití je pro ni nejen praktická dovednost, ale také způsob, jak si tvoření užít a přinést radost do svého života. Ve svém kurzu vás provede každým krokem tvorby výbavičky pro miminka a zajistí, abyste si tvoření opravdu užili a byli spokojeni s výsledkem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu