Vstoupit do kurzu

V páté lekci kurzu „Šití výbavičky pro miminko“ se naučíte zdobit jednobarevné bodýčko a vyrobíte si vlastní ozdobu pro tričko, aby jste k miminku pěkně ladili. Lekce je vedená lektorkou Terezou Jedličkovou Vojtkovou, která je porodní asistentkou a miluje tvůrčí práci.

Kurz „Šití výbavičky pro miminko“ vás seznámí s kouzlem šití pro miminka. Společně si vytvoříte originální výbavičku pro miminko, která potěší nejen vaše blízké, ale také vás samotné. Šití přináší radost, uspokojení a zvyšuje sebevědomí. Navíc posiluje kreativitu a rozvíjí aktivity mozku. Kurz vás naučí, jak si ušít spací pytel, hračku Záju, flísovo-bavlněnou deku, kalhotkovou plenku, přebalovací podložku, bryndáček a zavinovačku pro miminko.

Šití na stroji je velmi užitečné a nejen při šití pro miminka. Můžete si také vytvořit vlastní originální kousky pro děti, jako jsou kostýmy na maškarní plese nebo na Halloween. Vytvořením vlastní výbavičky pro miminka se začnete cítit uvědoměleji, až děti povyrostou, určitě to ocení.

Ve společnosti jsou obchody plné věcí na miminko, ale mít vlastní originální kousek je prostě úžasné. Veškeré aktivity, které děláte pro svá miminka, budou velmi oceněny a naučíte se je milovat. Naučíte se také šít na stroji a získáte zkušenosti v oblasti šití. Velmi populární jsou spací pytle pro miminka, které si můžete ušít sami, stejně jako hračku Záju nebo flísovo-bavlněnou deku. Kalhotková plenka je skvělou součástí výbavičky na miminka a naučíte se i ji zhotovit v rámci šití na stroji. Přebalovací podložka je také velmi užitečnou věcí a naučíte se si ji ušít ze softshellu a flanelu. Bryndáčky a zavinovačky jsou velmi kreativní a praktické a budou se hodit všem hračkám miminek.

V kurzu se naučíte nejrůznější variace zdobení dětského bodýčka a vyrobíte si vlastní ozdobu pro tričko, abyste k miminku hezky ladili. Kurz je unikátní příležitostí naučit se šít výbavičku pro miminka a získat nové dovednosti. Lektorka Terezie Ježková Vojtková vás provede postupem při šití a pomůže vám vytvořit si vlastní originální kousky pro vaše miminko.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu