Kalhotková plenka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V první prémiové lekci kurzu “Šití výbavičky pro miminko” se naučíte zhotovit svrchní flísové plenkové kalhotky, které slouží jako alternativa k jednorázovým plenkám v rámci látkového plenkového systému. Kalhotková plenka je nezbytnou součástí výbavičky pro miminka, a proto je důležité umět ji sami zhotovit.

V kurzu se naučíte šít výbavičku pro miminka za pomocí šicího stroje. Na předchozích lekcích jste se již naučili zhotovit spací pytel pro miminko, mazlíka Záju a flísovo-bavlněnou deku. Nyní přijde na řadu právě kalhotková plenka, která je nejen praktická, ale také ekologická volba.

Na lekci se dozvíte, jak správně vybrat materiál, jak připravit střih a jaké techniky použít při šití kalhotkové plenky. Lektor Terezie Jedličková Vojtková vám ukáže postup krok za krokem a vysvětlí všechny potřebné detaily. Na konci lekce budete mít hotovou plenku, kterou můžete okamžitě začít používat pro své dítě.

Šití výbavičky pro miminko je skvělý způsob, jak projevit svou kreativitu a získat unikátní kousky pro své dítě. Tvoření vám přinese radost a uspokojení z dobře vykonané práce. Naučíte se nejen šít, ale také rozvíjíte svou kreativitu a podporujete činnost mozku.

Kurz “Šití výbavičky pro miminko” vám přinese mnoho užitečných dovedností a naučí vás vyrobit několik důležitých kousků do dětské výbavičky. Lektorkou kurzu je Terezie Jedličková Vojtková, porodní asistentka, která miluje šití a ráda se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti. Připojte se k nám a objevte kouzlo šití pro miminka!

Vstoupit do kurzu

Reklama