Mazlík Zája
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve druhé lekci kurzu Šití výbavičky pro miminko se budeme věnovat výrobě mazlíka Záji. Mazlík Zája je ideální společník pro miminko při hraní, mazlení nebo při usínání. Spolu si ho sami ušijeme a díky naší kreativitě a nadšení bude Zája unikátní a originální.

Lekce je součástí kurzu Šití výbavičky pro miminko, který nám představí kouzlo šití pro nejmenší členy rodiny. Šití pro miminka je nejen praktické, ale také nám přináší radost a pocit uspokojení. Vytvoření vlastní výbavičky je zároveň i skvělým způsobem, jak rozvíjet svou kreativitu a podporovat činnost mozku.

V rámci kurzu se dozvíme, jak si ušít spací pytel pro miminko, jak si vyrobit flísovo-bavlněnou deku, kalhotkovou plenku, přebalovací podložku, oboustranný bryndáček nebo zavinovačku. Vše si sami ušijeme na stroji a budeme mít tak vlastní originální kousky pro naše miminko.

Šití na stroji je opravdu užitečné, ať už se jedná o šití pro miminka nebo o jiné tvoření. Mít vlastní výrobek je vždycky skvělé a zvláště jeho originálnost oceníme, až děti vyrostou. Kurz Šití výbavičky pro miminko nám také poskytne možnost zdobení a tvorby vlastních triček pro naše děti.

Lektorkou kurzu je Terezie Jedličková Vojtková, porodní asistentka a nadšená tvůrkyně. S její pomocí se naučíme, jak tvořit a bavit se šitím. Její lekce jsou plné inspirace, rad a tipů, jak si vytvořit vlastní originální výbavičku pro miminko. Pokud chcete rozvíjet svou kreativitu a získat nové dovednosti v šití, neváhejte se přihlásit na tento kurz.

Vstoupit do kurzu

Reklama