Oboustranný slintáček

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se naučíte zhotovit oboustranný slintáček a šáteček, který je ideální pro období, kdy miminku začínají růst první zoubky. Lekce je součástí kurzu „Šití výbavičky pro miminko“ vedeného lektorkou Terezii Jedličkovou Vojtkovou.

Kurz nabízí možnost objevit kouzlo šití pro miminka a vytvořit si vlastní originální výbavičku. Šití přináší radost a uspokojení, pomáhá rozvíjet kreativitu a podporuje činnost mozku. Kromě šití krásných oblečků pro miminka se ve kurzu dozvíte i další užitečné dovednosti.

V rámci kurzu se naučíte například šít spací pytel pro miminko, hračku a mazlíka Záju, flísovo-bavlněnou deku, kalhotkovou plenku, přebalovací podložku, oboustranný bryndáček nebo zavinovačku. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé švadlenky.

Šití na stroji je velmi užitečná dovednost, kterou využijete i v dalších situacích, například při vytváření maškarních kostýmů nebo dekorací na různé příležitosti.

V kurzu se dozvíte všechny potřebné techniky a postupy potřebné k vytvoření výbavičky pro miminko. Lektor Terezie Jedličková Vojtková je porodní asistentka se zkušenostmi v oblasti šití a ráda se s vámi podělí o své znalosti a tipy.

Příjemné šití a těšíme se na vás ve videokurzu „Šití výbavičky pro miminko“!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu