100%

Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé
online video kurz

  • 9 lekcí
Jaroslava Bártová

Návod na Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé

Naučte se vyrobit si mandaly pro radost i omalovánky pro dospělé s online video kurzem „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“. Lektorem kurzu je Jaroslava Bártová, talentovaná výtvarnice, která se s vámi podělí o svou vášeň pro práci s mandalami. Kurz vám umožní objevit v sobě kreativitu, odreagovat se a odbourat stres.

V kurzu se dozvíte základy pro mandaly, jak založit a vybarvit mandaly, jak pracovat se dvěma mandalami, jak tvořit pomocí inkoustu a zmizíku, jak tvořit s provázkem a temperami, jak dělat foukané mandaly, jak se používá klovatina a olejové barvy, jak používat protlačování a jak provádět správné vybarvování. Kurz vám rovněž poskytne možnost diskutovat s ostatními účastníky na diskuzním fóru.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí objevit radost z práce s mandalami a omalovánek pro dospělé. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s malováním, váš vnitřní výtvarník se probudí samotný. Navíc, studie prokázaly, že vybarvování a kreslení má pozitivní vliv na naše duševní zdraví – zklidňuje, snižuje stres a zlepšuje náladu.

Takže neváhejte a připojte se k online kurzu „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“ a objevte svůj vnitřní umělec.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu