Tvorba pomocí inkoustu a zmizíku

Jaroslava Bártová
06.02.2024 09:25
Tvorba pomocí inkoustu a zmizíku
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tvorba pomocí inkoustu a zmizíku je video lekce z kurzu Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé s lektorkou Jaroslavou Bártovou. Tato lekce vás provede kouzlem tvorby pomocí inkoustu a zmizíku.

Kurz Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé je zaměřen na objevování kouzla omalovánek pro dospělé, kreslení a vybarvování mandal. Tato činnost slouží jako výborný prostředek pro duševní relaxaci a meditaci. Malování mandal je terapeutická činnost, která efektivně snižuje napětí a podporuje pozitivní myšlení. Kreslení stimuluje komunikaci mezi oběma hemisférami našeho mozku, pomáhá lépe zvládat stres a zvyšuje množství synapsí v mozku.

Ve videu se dozvíte, jak správně tvořit pomocí inkoustu a zmizíku a jakými technikami pracovat s těmito materiály. Budete se také učit pracovat s provázkem a temperami, dělat foukané mandaly, používat klovatinu a olejové barvy, stejně jako techniku protlačování a správné vybarvování.

Studie ukazují, že vybarvování mandal pomáhá lépe se soustředit, zklidňuje a snižuje stres. Tato relaxační technika doplňuje energii, zlepšuje náladu a kvalitu spánku. Kreslení a vybarvování mandal také přináší hluboké a pozitivní výsledky při léčbě pacientů, snižuje příznaky fyzické a emocionální úzkosti a podporuje léčebný proces.

Lektorkou kurzu Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé je Jaroslava Bártová, která má bohaté zkušenosti s pořádáním pracovních dílen a výsledky její práce jsou vždy jedinečné. S mandalami se může každý stát výtvarníkem a vytvořit si obrázky do bytu nebo dárky. V kurzu se dozvíte také základy pro mandaly, techniky jejich založení a vybarvování, jak pracovat se dvěma mandalami a mnoho dalšího.

Vstoupit do kurzu

Reklama