Foukané mandaly
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této fascinující online video lekci s názvem Foukané mandaly se naučíte vytvářet krásné mandaly pomocí neobvyklých technik. Lekce je součástí kurzu Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé, který vás provede světem kreslení a vybarvování mandal.

Kurz je veden talentovanou lektorkou Jaroslavou Bártovou, která je specialistkou na mandaly. V rámci kurzu se dozvíte veškeré informace o mandalách, od založení a vybarvování, až po různé techniky tvorby.

Během této lekce se naučíte vytvářet mandaly pomocí foukání a speciálních pomůcek, jako jsou brčka, fixy a pastelky. Tato unikátní technika vám umožní vytvořit jedinečné a fascinující mandaly plné barev a detailů.

Kurz Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé je skvělým způsobem, jak relaxovat a najít klid v hektickém světě. Studie prokazují, že kreslení a vybarvování pomáhá lépe se soustředit a zklidňuje mysl. Navíc, mandaly mají terapeutické účinky a mohou pomoci zmírnit stres a úzkost.

Přidejte se k Jaroslavě Bártové na tomto fascinujícím dobrodružství a objevte sílu a krásu mandal. Získejte zcela nový pohled na kreslení a vybarvování a objevte svou kreativitu a potenciál. Nechte se inspirovat a zažijte radost z tvorby vlastních unikátních mandal. Připojte se ke kurzu Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé a odstartujte svou vlastní tvůrčí cestu!

Vstoupit do kurzu

Reklama