Vstoupit do kurzu

V této video lekci se naučíte vybarvovat mandaly pomocí techniky voskovek a vodovek. Tato technika umožňuje vytvářet zajímavé a krásné mandaly.

Lekce je součástí kurzu „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“, který vás provede celým procesem kreslení a vybarvování mandal. Kromě vybarvování se dozvíte také, jak založit mandaly, jak pracovat se dvěma mandalami, jak tvořit pomocí inkoustu a zmizíku, jak tvořit s provázkem a temperami, jak dělat foukané mandaly, jak se používá klovatina a olejové barvy a jak používat protlačování.

Vybarvování mandal je vynikající terapeutickou činností, která pomáhá zklidňovat mysl, redukovat stres a zlepšovat soustředění. Studie také prokázaly, že kreslení a vybarvování má pozitivní vliv na náladu a kvalitu spánku.

Kurz „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“ je veden lektorkou Jaroslavou Bártovou, která má bohaté zkušenosti s pořádáním pracovních dílen v oblasti kreslení a vybarvování mandal. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Po absolvování kurzu budete schopni samostatně vytvářet a vybarvovat krásné mandaly.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu