Klovatina a olejové barvy

Jaroslava Bártová
06.02.2024 09:26

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se budeme zabývat technikou tvoření mandal zatíráním olejových barev na klovatinu. Olejové barvy jsou vynikajícím materiálem pro vytváření barevných efektů a textur. V kombinaci s klovatinou je možné dosáhnout fascinujících výsledků.

Lekce je součástí kurzu „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“, který vás seznámí s různými technikami vytváření mandal a omalovánek pro dospělé. Při malování a vybarvování mandal se můžete uvolnit a relaxovat, což vám pomůže zklidnit mysl a navodit pozitivní myšlení. Kreslení mandal stimuluje obě hemisféry mozku a má pozitivní vliv na naši kreativitu a schopnost zvládat stres.

V rámci kurzu se naučíte založit a vybarvit mandaly, pracovat se dvěma mandalami, vytvářet pomocí inkoustu a zmizíku, pracovat s provázkem a temperami, foukat mandaly a samozřejmě se seznámíte s technikou zatírání olejových barev na klovatinu. Dále se dozvíte, jak používat protlačování a jak správně vybarvovat. Všechny tyto techniky jsou přehledně a srozumitelně vysvětleny v rámci kurzu.

Studie ukazují, že vybarvování má pozitivní vliv na naši schopnost soustředit se a relaxovat. Pomáhá nám zklidnit mysl a zbavit se stresu. Malování a vybarvování mandal je také často používáno jako terapeutická metoda při léčbě různých problémů. Je to jednoduchá a příjemná činnost, která má hmatatelné výsledky.

Kurz „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“ vás naučí vytvořit nádherné mandaly a omalovánky pomocí různých technik. Lektorkou kurzu je Jaroslava Bártová, která je zkušenou výtvarnicí a pořádá dílny v knihovnách a klubech. S její pomocí budete schopni vytvářet působivá a jedinečná díla, která vám přinesou radost a uvolnění.

Připojte se k kurzu „Mandaly pro radost – omalovánky pro dospělé“ a objevte kouzlo mandal a omalovánek pro dospělé. Uvolněte svou kreativitu a začněte tvořit nádherná umělecká díla.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu