80%

Krok za krokem sebekoučem
online video kurz

  • 9 lekcí
Lenka Benešová

Návod na Krok za krokem sebekoučem

Krok za krokem sebekoučem je online video kurz, který vás naučí stát se skutečným sebekoučem a pochopit osobní koučink a jednotlivé techniky koučování.

Kurz je veden lektorkou Lenkou Benešovou, která je odborníkem na osobní rozvoj a koučování. Lenka vám pomůže uvědomit si vaši vlastní životní vizi a naučí vás používat sebekoučovací techniky a možnosti vnitřního rozvoje k dosažení plné seberealizace.

V kurzu se dozvíte základy koučování, jak ovládat svoji mysl, hledat úspěšná řešení situací a jak si stanovit dosažitelné cíle pomocí metody Smarter. Lenka vám také představí techniku kola rovnováhy a naučí vás vytvářet akční plán. Budete si moci namalovat Disneyho model a stát se vlastním realizátorem i kritikem.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí uvědomit své skutečné potenciály a dosáhnout svých cílů. Bez ohledu na to, jestli se chcete zaměřit na osobní nebo profesní život, osobní koučink vám může pomoci v každodenních činnostech a vytvořit harmonii ve vašem životě.

Vstupte na cestu k uvědomění si své vlastní životní vize a způsobů jejího dosažení s online video kurzem Krok za krokem sebekoučem. Lenka Benešová vás provede krok za krokem ke skutečnému sebekoučovi.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Krok za krokem sebekoučem

Vstoupit do kurzu

Reklama