80%

Krok za krokem sebekoučem
online video kurz

  • 9 lekcí
Lenka Benešová

Návod na Krok za krokem sebekoučem

Krok za krokem sebekoučem je online video kurz, který vás naučí stát se skutečným sebekoučem a pochopit osobní koučink a jednotlivé techniky koučování.

Kurz je veden lektorkou Lenkou Benešovou, která je odborníkem na osobní rozvoj a koučování. Lenka vám pomůže uvědomit si vaši vlastní životní vizi a naučí vás používat sebekoučovací techniky a možnosti vnitřního rozvoje k dosažení plné seberealizace.

V kurzu se dozvíte základy koučování, jak ovládat svoji mysl, hledat úspěšná řešení situací a jak si stanovit dosažitelné cíle pomocí metody Smarter. Lenka vám také představí techniku kola rovnováhy a naučí vás vytvářet akční plán. Budete si moci namalovat Disneyho model a stát se vlastním realizátorem i kritikem.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí uvědomit své skutečné potenciály a dosáhnout svých cílů. Bez ohledu na to, jestli se chcete zaměřit na osobní nebo profesní život, osobní koučink vám může pomoci v každodenních činnostech a vytvořit harmonii ve vašem životě.

Vstupte na cestu k uvědomění si své vlastní životní vize a způsobů jejího dosažení s online video kurzem Krok za krokem sebekoučem. Lenka Benešová vás provede krok za krokem ke skutečnému sebekoučovi.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Krok za krokem sebekoučem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu