Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Akce“ je důležitým krokem na cestě k dosažení vašich vizí a změně ve vašem životě. V této lekci se zaměříte na realizaci svých cílů a zhodnotíte své dosavadní výsledky.

Tato lekce je součástí kurzu „Krok za krokem sebekoučem“, který vám nabídne osobní koučink pro cestu osobního rozvoje. V rámci kurzu se naučíte uvědomit si svou vlastní životní vizi a způsoby, jak ji dosáhnout. Sebekoučovací techniky a možnosti vnitřního rozvoje vám pomohou se zbavit překážek a naplnit svůj potenciál.

V rámci kurzu se dozvíte mnoho užitečných informací. Naučíte se ovládat svou mysl a hledat úspěšná řešení různých situací. Získáte základní znalosti o koučování a sebekoučování. Seznámíte se s desaterem sebekouče a metodou Smarter pro stanovení dosažitelných cílů. Dále se se naučíte vytvořit kola rovnováhy a sestavit akční plán. Během kurzu se také seznámíte s Disneyho modelem a naučíte se být svým vlastním realizátorem a kritikem.

Kurz „Krok za krokem sebekoučem“ je veden lektorkou Lenkou Benešovou, která je zkušeným koučem osobního rozvoje. Pomocí sebekoučovacích technik a svých znalostí vás dovede k dosažení úspěchu a k uvědomění si vaší skutečné podstaty.

Pokud jste si vždycky přáli změnit svůj život a dosáhnout svých cílů, tento kurz je pro vás. Přijďte a objevte svůj potenciál a možnost osobního rozvoje.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu