Disneyho model

Lenka Benešová
06.02.2024 09:48

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Disneyho model“ se naučíte namalovat svůj vlastní Disneyho model. Během lekce budete mít možnost vystupovat jako vlastní realizátor i kritik. Zároveň se seznámíte s principem „tady a teď“.

Tato lekce je součástí kurzu „Krok za krokem sebekoučem“, který vede lektorka Lenka Benešová. Kurz je zaměřen na osobní koučování a pomáhá účastníkům uvědomit si svou vlastní životní vizi a způsoby, jak ji dosáhnout. Kurz využívá sebekoučovací techniky a nabízí možnosti vnitřního rozvoje a sebepoznání.

V rámci kurzu se dozvíte, jak ovládat svoji mysl, hledat úspěšná řešení situací a jaké jsou základy koučování. Naučíte se používat desatero sebekouče a i metodu Smarter pro stanovení dosažitelných cílů. Dále se seznámíte s principem kola rovnováhy a naučíte se vytvářet akční plán pro dosažení svých cílů.

Tato konkrétní lekce vám umožní vyjádřit se pomocí Disneyho modelu a stát se vlastním realizátorem i kritikem. Naučíte se soustředit na uskutečnění svých vizí a překonat překážky a omezení.

Celý kurz „Krok za krokem sebekoučem“ vás provede procesem osobního koučování a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Lektorkou kurzu je Lenka Benešová, kouč osobního rozvoje, která vám pomůže na vaší cestě ke svému sebeuvědomění a plné seberealizaci.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu