Základy koučování

Lenka Benešová
06.02.2024 09:46

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Základy koučování“ se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak se stát koučem osobního rozvoje. Lekce je součástí kurzu „Krok za krokem sebekoučem“ vedeného lektorkou Lenkou Benešovou.

V této lekci projdete základy koučování a seznámíte se s základními sebekoučovacími postoji a nástroji. Také si povíme, kdo je vlastně ten kouč.

V kurzu „Krok za krokem sebekoučem“ se dozvíte mnoho zajímavých informací a technik, které vám pomohou ovládat svoji mysl a hledat úspěšná řešení různých situací. Naučíte se pracovat s technikou Smarter, která vám pomůže stanovit si dosažitelné cíle a najít cestu k jejich dosažení. Dále se probereme téma kola rovnováhy a jak je využít v běžných činnostech.

Kurz vás seznámí také s metodou Grow a naučíte se sestavit akční plán. Dozvíte se, jak si stanovit své vize a jak je dosáhnout. Seznámíte se také s Disneyho modelem a principem „tady a teď“, který vám pomůže soustředit se na uskutečnění vašich vizí.

Kurz „Krok za krokem sebekoučem“ je skvělou příležitostí pro každého, kdo chce objevit svůj potenciál a dosáhnout osobního rozvoje. Lektorkou tohoto kurzu je Lenka Benešová, odbornice na osobní koučink a sebekoučování.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu