Desatero sebekouče

Lenka Benešová
06.02.2024 09:46

Vstoupit do kurzu

Připojte se ke kurzu „Krok za krokem sebekoučem“, který vás postupně provede procesem osobního koučinku a pomůže vám uvědomit si svou vlastní životní vizi a způsoby jejího dosažení. Lektor kurzu, Lenka Benešová, vám představí základy koučování a naučí vás, jak ovládat svoji mysl a hledat úspěšná řešení jednotlivých situací.

V lekci „Desatero sebekouče“ se dozvíte základní desatero sebekouče, které vám pomůže pochopit pravidla osobního koučinku a naučit se rozpoznat spouštěč životního napětí. Dále se společně podíváme na základy techniky Smarter, která vám poskytne nástroje pro stanovení dosažitelných cílů a pomůže najít cestu k vašim cílům.

V kurzu „Krok za krokem sebekoučem“ se také naučíte, jak pracovat s technikou kola rovnováhy a stanovit si vlastní priority. Lenka Benešová vás provede metodickým postupem Grow a pomůže vám sestavit svůj akční plán. Zjistíte, jaké jsou vaše vize a naučíte se je efektivně realizovat.

Nezapomeňte také na Disneyho model, který si v kurzu namalujete. Tato technika vám umožní stát se svým vlastním realizátorem i kritikem a soustředit se na uskutečnění vašich vizí. Krok za krokem sebenoučem vás připraví na cestu k vašemu osobnímu rozvoji a plné seberealizaci.

Připojte se k nám na kurzu „Krok za krokem sebekoučem“ a objevte všechny základy osobního koučinku společně s Lenkou Benešovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu