Smarter

Lenka Benešová
06.02.2024 09:47

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci s názvem „Smarter“ se zaměříme na praktické využívání techniky Smarter a definování základních kritérií vašeho cíle. Tato lekce je součástí kurzu „Krok za krokem sebekoučem“, který vede lektorka Lenka Benešová.

Kurz „Krok za krokem sebekoučem“ je určen pro ty, kteří chtějí sledovat cestu osobního rozvoje a uvědomit si svou vlastní životní vizi a způsoby jejího dosažení. V rámci kurzu se dozvíte, jak ovládat svoji mysl, jak hledat úspěšná řešení situací a jaké jsou základy koučování.

Dále se naučíte desatero sebekouče, techniku Smarter, jak tvořit kola rovnováhy, metodu Grow i akční plán a také se seznámíte s Disneyho modelem. Kurz vám ukáže, jak prakticky využívat sebekoučování ve všedním životě a dosahovat svých cílů.

Lenka Benešová, lektorka kurzu, je koučkou osobního rozvoje a odvede vás k uvědomění si vaší skutečné podstaty a plné seberealizaci.

Vstupte na cestu k uvědomění si své vlastní životní vize a způsobů jejího dosažení s kurzem „Krok za krokem sebekoučem“ a objevte metodu Smarter pro praktické dosažení vašich cílů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu