100%

Drhání pro začátečníky
online video kurz

  • 12 lekcí
Iva Prošková

Návod na Drhání pro začátečníky

Drhání pro začátečníky je online video kurz vedený lektorkou Ivou Proškovou, která je světovou expertkou na paličkování. Kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit techniky drhání neboli macramé a vytvořit si své vlastní originální interiérové dekorace, šperky a doplňky.

V kurzu se účastníci naučí základní techniky drhání a postupně budou schopni vytvářet různé předměty, jako jsou náramky, pásky, náhrdelníky, kabelky, závěsy, ozdobné sňůrky a dokonce i plédy a dekorace na zeď. Iva Prošková v kurzu vysvětluje, jaké materiály jsou vhodné pro drhání, jaké pomůcky jsou potřeba a jak začínat a zakončovat práci. Dále se v kurzu dozvíte, jak vytvářet různé plochy a jak z nich udělat například kabelku.

Drhání je kreativní a relaxační činnost, která může přinést radost nejen při samotné tvorbě, ale také při darování výrobků svým blízkým. Navíc se tato technika opět vrací do popředí a je stále populárnější.

Kurz Drhání pro začátečníky je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří už s touto technikou mají zkušenosti a chtějí svoje dovednosti dále rozvíjet. Připojte se k tomuto kurzu a objevte kouzlo drhání!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Drhání pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu