Materiály a uzle 2

Iva Prošková
06.02.2024 05:54

Vstoupit do kurzu

V druhém díle lekce „Materiály a uzle 2“ se budeme dále věnovat drhání a naučíme se pracovat s dalšími typy uzlů. Tento díl je součástí kurzu Drhání pro začátečníky, který vede lektorka Iva Prošková.

Kurz Drhání pro začátečníky je určen pro všechny, kteří rádi tvoří s nitěmi a chtějí se naučit základy této starodávné a fascinující techniky. Po absolvování kurzu budete schopni vytvořit různé dekorace, šperky a doplňky, jako jsou náramky, pásky, náhrdelníky, kabelky, závěsy nebo dokonce plédy a dekorace na zeď.

V rámci kurzu se dozvíte, jaké materiály jsou pro drhání vhodné a jaké pomůcky budete potřebovat. Naučíte se správně začínat a zakončovat v práci s makramé a také se budete seznamovat s různými technikami a uzly pro tvorbu různých ploch. Nechybí ani návod, jak z vytvořené plochy udělat kabelku. Další kapitolou kurzu jsou populární techniky prýmek.

Díky drhání si doma můžete vytvářet nejen krásné, ale i praktické předměty, které vám budou dělat radost. Tvorba vlastních dekorací a šperků může být také skvělým dárkem pro vaše blízké. Kdo ví, možná si tyto techniky zamilujete natolik, že začnete své výrobky dokonce prodávat.

Kurz je vedle samotného tvoření zaměřen také na estetiku a možnosti kombinace různých barev a materiálů. Macramé se v současné době těší velké popularitě a v rámci tohoto kurzu se seznámíte s nejrůznějšími technikami a tipy od lektorky Iva Proškové, která je samotnou krajkařinkou.

Pokud vás drhání láká a chcete se naučit vytvářet vlastní unikátní kousky, pak je tento kurz pro vás to pravé. Připojte se k nám a objevte krásu a kouzlo této staré techniky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu