Materiály a uzle 1

Iva Prošková
06.02.2024 05:53

Vstoupit do kurzu

V lekci Materiály a uzle 1 se budeme v úvodu kurzu Drhání pro začátečníky seznámat s materiály, které budeme při drhání používat. Naučíme se rozpoznat vhodné materiály a také si vyzkoušíme první typy uzlů.

Drhání, neboli macramé, je prastará a zároveň úžasná technika, která nabízí široké spektrum variant a možností. Krásu této tvorby ocení všichni, kteří rádi tvoří s nitěmi, od nejtenších až po silnější provázky. Po absolvování kurzu Drhání pro začátečníky budete schopni vytvořit nejrůznější šperky, dekorace, doplňky nebo dokonce i plédy a ozdobné sňůrky na zeď.

Kurz Vás provede několika klíčovými tématy, jako jsou vhodné materiály pro drhání, potřebné pomůcky, způsob začínání a zakončování, tvorba různých ploch, přeměna plochy na kabelku a také populární techniky prýmek.

Díky drhání si budete moci doma tvořit okrasné i praktické předměty, které Vám budou dělat radost již při samotné tvorbě. Svými výrobky z macramé můžete také obdarovat svoji rodinu či blízké, kteří jistě ocení kouzlo vlastnoručně a s láskou vyrobeného dárku. A kdo ví, možná se Vám techniky macramé tak zalíbí, že začnete své výrobky dokonce i prodávat.

Přidejte se k lektorce Ivě Proškové a nechte se vést světem drhání. I když jste úplní začátečníci, s Ivou Proškovou se naučíte vytvořit krásné dekorace, šperky a doplňky krok za krokem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu