Modrý náhrdelník s reliéfem

Iva Prošková
06.02.2024 05:55

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Modrý náhrdelník s reliéfem“ se naučíte vytvořit krásný náhrdelník. Lekce je součástí kurzu „Drhání pro začátečníky“ vedeného lektorkou Ivou Proškovou.

Drhání, neboli macramé, je prastará a velmi zajímavá technika, která nabízí mnoho možností a variant. V tomto kurzu se naučíte, jak vytvořit nejrůznější náramky, pásky, náhrdelníky, kabelky, závěsy, ozdobné sňůrky nebo třeba i plédy či dekorace na zeď.

V kurzu se dozvíte, jaké materiály jsou pro drhání vhodné a jaké pomůcky budete potřebovat. Naučíte se, jak začít a zakončit makramé a jak vytvářet různé plochy. Získáte také znalosti o populárních technikách prýmek.

Drhání je skvělá technika, kterou můžete využít k vytváření okrasných i praktických předmětů, které vám budou dělat radost. Své výrobky můžete darovat svým blízkým, kteří jistě ocení kouzlo vlastnoručně vyrobeného dárku. A možná se vám tato technika zalíbí natolik, že začnete své výrobky prodávat.

Lekce je vhodná i pro naprosté začátečníky, kteří se s technikou drhání teprve seznamují. Lektor Iva Prošková vás krok za krokem provede materiály, pomůckami a různými technikami, abyste byli schopni vytvořit krásné dekorace, šperky a doplňky.

Přidejte se k nám a objevte kouzlo drhání!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu